Оберіть мову сайту:
UA RU

Тра

22

Теплоакумуляційне опалення

Дешеве, економне, комфортне
Без газу, твердого палива, котла та труб

Це нова розробка опалювальної теплоакумуляційної техніки в якій використовуються передові високотехнологічні, енергозберігаючі технології .

Компанія «Комфортний клімат» пропонує новий вид високотехнологічного економного теплоакумуляційного опалення.

В наш час, коли ціни на енергоресурси, особливо газ, з кожним днем швидко ростуть, виникає потреба в високоефективній альтернативі традиційним системам опалення. Пошук альтернативних способів опалення також зумовлений ще тим, що традиційні системи опалення є морально застарілими і не виконують поставлені перед ними задачі, які диктує теперішній час. Якими є: висока економічність, екологічність, привабливий дизайн, можливість підтримання різних температурних режимів в різних кімнатах, зручність в управлінні.
Гідну альтернативу традиційним системам опалення пропонує компанія «Комфортний клімат» це теплоакумуляційна опалювальна техніка. В основі роботи якої лежить принцип накопичення тепла в теплових акумуляторах, які нагріваються від електричної енергії. Накопичивши тепло теплові акумулятори не споживаючи електроенергію віддають тепло в приміщення, таким чином опалюють його, за рахунок цього і досягається значна економія електроенергії. За допомогою системи автоматики можна задати і підтримувати необхідний температурний режим в приміщенні та в кожній кімнаті окремо.


Оставьте свой отзыв