Оберіть мову сайту:
UA RU
550true dots bottomright 330true true 800http://ekonomne-teplo.com.ua/wp-content/plugins/thethe-image-slider/style/skins/white-square-2
 • 7000 random false 60 bottom 30
  slide
 • 7000 random false 60 bottom 30
  Slide7
 • 7000 random false 60 bottom 30
  Slide2
 • 7000 random false 60 bottom 30
  Slide3
 • 7000 random false 60 bottom 30
  Slide4
 • 7000 random false 60 bottom 30
  Slide5
 • 7000 random false 60 bottom 30
  Slide6

 
 
      Теплоакумуляційна опалювальна техніка «KOMFORT» як альтернатива газу та іншим системам обігріву на підприємствах комунальної власності, державних установах та інших об’єктах.
 
       Основним напрямком нашої діяльності є розробка енергозберігаючих технологій та виробництво теплоакумуляційної опалювальної техніки «KOMFORT».     

       У зв’язку з постійним подорожчанням газу  важливою метою економіки України є зменшення об’ємів споживання природного газу. Тому питання енергоефективності та енергозбереження стали приорітетним напрямком енергетичної політики в Україні.  Постійне підвищення ціни на енергоресурси, в першу чергу на природній газ, змушує нас серйозно замислитись над питанням вибору та економії (ПЕР) паливно – енергетичних ресурсів, доцільності проведення реконструкції систем опалення чи проведення повної заміни систем опалення на нову енергозберігаючу опалювальну техніку.

      Отже, основна наша мета – це досягти економії (ПЕР) паливно – енергетичних ресурсів в порівняні з газом та іншими економічно невигідними, неекономними видами обігріву.

     Ми розробили та виробляємо  нову енергозберігаючу теплоакумуляційну опалювальну техніку «KOMFORT» – це нова розробка опалювальної техніки, в якій використовується передова високотехнологічна енергозберігаюча технологія обігріву, яка є альтернативою газу та іншим системам обігріву.
 

Основні переваги теплоакумуляційної опалювальної техніки «KOMFORT».

 1. Використовується теплоакумуляційна опалювальна техніка «KOMFORT» для обігріву житлових, громадських, адміністративних приміщень, її можна встановлювати в школах,  дитячих садочках,  лікувальних закладах та інших об’єктах будь – якого призначення.
 2. Це сучасна теплоакумуляційна техніка, яка виготовляється з високоякісного алюмінію  має велику площу тепловіддачі та обладнана високоефективною  і точною системою автоматики.
 3. Повністю автоматизований процес опалення, працює від 220 В, рівень захисту ІР 21.
 4. Для нашої опалювальної техніки ми розробили спеціальний теплоакумуляційний нагрівач KOMFORT ST  , який акумулює тепло, а потім не споживаючи електроенергію віддає накопичене тепло для приміщення – завдяки цьому досягається значна економія енергоресурсів.
 5. Є можливість регулювати температуру повітря від  0˚C до 30˚C в кожній кімнаті окремо ( навіщо обігрівати кімнату наприклад +21˚C якщо вона не задіяна, якщо можна встановити температуру повітря нижчу в цій кімнаті наприклад +16˚C), а це дає змогу додатково економити електроенергію.
 6. Теплоакумуляційний обігрів дає приємне екологічно чисте тепло, не спалює кисень в приміщенні, не сушить повітря, не має шкідливого випромінювання, про що свідчить висновок Міністерства охорони здоров’я МОЗ України. Державної санітарно – епідеміологічної служби № 05.03.02-07/77878.
 7. Привабливий дизайн техніки, гармонічно вписується в будь – який інтер’єр приміщення.                                                                                                                             
 8. Для теплоакумуляційної техніки «KOMFORT» не потрібний газ, тверде паливо, не потрібний котел, труби та інші комплектуючі як у водяних системах обігріву                     ( не потрібний підвід газової магістралі, дозвола газових та інших служб, а це також суттєві витрати коштів).
 9. Теплоакумуляційна техніка «KOMFORT» працює без води та антифризу (немає прориву труб, магістралей, радіаторів, немає витікання води,  у випадку відсутності електроенергії, немає замерзання системи, не потрібний дорогий монтаж).
 10. Не потрібно будувати котельню та наймати працівників, яким потрібно платити заробітну плату, не потрібні додаткові щорічні витрати на обслуговування та ремонт. Не потрібно відводити земельну ділянку під котельню та будувати склад під паливо. Не потрібні витрати на доставку твердого палива.  А це все також витрати.
 11. Теплоакумуляційне опалення «KOMFORT» не забруднює навколишнє середовище, не має шкідливих викидів таких як при згоранні газу та твердого палива, а це ще великий плюс для нашої екології, яку потрібно берегти. Яка екологія буде в майбутньому залежить від нас.
 12. Досить швидкий та зручний монтаж теплоакумуляційної техніки «KOMFORT».
 13. Термін експлуатації теплоакумуляційної техніки «KOMFORT» не менше 30 років                      ( в порівнянні термін експлуатації газового котла європейського виробництва 15 років, китайського 10 років, теплового насоса 25 років, електрокотлів до 10 років, електрорадіатори, конвектори 7 – 10 років, твердопаливного котла  25 років).
 14. Теплоакумуляційна опалювальна техніка «KOMFORT» – запатентована розробка нової енергозберігаючої теплоакумуляційної  технології обігріву.
 15. Відповідає вимогам ТУ.У 29.7-2638510419-001:2011
 16. Висновок Міністерства охорони здоров’я МОЗ України, Державної санітарно – епідеміологічної служби  № 05.03.02-07/77878, виданий 26.07.2011 р.
 17. Сертифікат відповідності UA 1.044.0111625-11, сертифікат UA.TR.037-00318-13
 18. Декларація про відповідність UA.TR.037.D.00318-13.
 19. Теплоакумуляційне опалення «KOMFORT» – це найкраще екологічно чисте, економне опалення, яке відповідає всім міжнародним стандартам та нормам безпеки.

    Встановлена теплоакумуляційна опалювальна техніка «KOMFORT» на об’єктах України показала дійсно суттєвий економічний ефект. Ось деякі із переліку цих об’єктів:        школа   м. Луцьк; дитячий садочок м. Луцьк; Православна церква м. Рівне, вул. Ювілейна; мережа магазинів «PIROSS» ; перукарня «Dalli» м. Рівне; НЦЗ Олександрія; НЦЗ м. Рівне;  дитяча поліклініка м. Луцьк; дитячий садочок м. Миколаїв; ПП «Західний – холод»; приватні будинки смт. Смига, с. Мізоч, с. Обарів, м. Львів, Київ, Віниця та в інших селах та містах України.

     Схвалена розпорядженням КМУ постанова від  15 березня 2006 р. № 145-р «Енергетична стратегія України на період до 2030 р.» в якій сказано, що доцільно поетапно замінювати газовий нагрів на системи теплоакумуляційного електронагріву який дозволить суттєво знизити обсяги споживання газу на потреби опалення.

   Також була прийнята постанова КМУ від 28.09.2006 р. № 502-р «Про переведення населених пунктів на опалення електроенергією», яка була направлена до всіх регіонів України стосовно поширення застосування електроопалення на заміну газу, зокрема щодо запровадження проектів будівництва будинків з електричним теплоакумуляційним обігрівом з метою масового поширення зазначених систем теплоакумуляційного опалення.

      Державна цільова економічна програма енергозбереження та енергоефективності  на 2010 – 2015 рр. постанова КМУ № 243 від 01 березня 2010 р. передбачає використання електричного теплоакумуляційного опалення на підприємствах комунальної власності та

бюджетних установах. Серед видів стаціонарного електричного опалення рекомендовано віддавати перевагу теплоакумуляційному електричному опаленню.

       Згідно постанов КМУ, із нормативно – правової бази виходить, що держава пропонує встановлювати електричне теплоакумуляційне опалення на підприємствах комунальної власності, державних установах та інших закладах.

     Підвищення енергоефективності та впровадження енергозберігаючих технологій це стратегічне завдання для нашої держави. До цього спонукають як постійний ріст цін на енергоносії так і зростання викидів двоокису вуглецю, що негативно впливає на клімат та навколишнє середовище.
 

Порівняльний аналіз вартості 1 Гкал. різних видів обігріву
для бюджетних установ 

Перелік послуг

Електричне опалення

Центральне опалення

Газовий  котел

Тепловий насос

Теплоакумуляційне опалення «KOMFORT»

Тверде паливо

1 Гкал. грн.

1600,00

1567,00

900,00

490,00

480,00

475,00

 

    

 

     В порівняні з централізованим опаленням ми маємо в середньому економію 50 % енергоресурсів
для бюджетних установ, розрахунок проведено при тарифах діючих   в лютому 2015 р. в м. Рівне.   

    В порівняльному аналізі не враховано витрати на щорічне обслуговування різних видів опалювальної техніки та обслуговуючий персонал кочегарів, ремонт, доставку палива та інші витрати які можливі при експлуатації різних видів обладнання.
 

Порівняльний аналіз вартості 1 Гкал. централізованого обігріву
для населення в м. Рівне

Перелік послуг

Центральне опалення

Теплоакумуляційне опалення «KOMFORT»

1 Гкал., грн.

453,56

155,00

 
 В порівняні з централізованим опаленням ми маємо в середньому економію 65 % енергоресурсів для населення при тарифах які діють в лютому 2015 р. в м. Рівне.

     На будь – якому об’єкті для того щоб досягти економії (ПЕР) паливно – енергетичних ресурсів потрібно, щоб будівля відповідала сучасним будівельним нормам ДБН України, ДБН.В.2.6-31:2006р. «Конструкції будинків і споруд. Теплова ізоляція будинків». Тепловтрати приміщення повинні становити Q 50 – 70 Вт./м2 площі приміщення. Тобто потрібно вжити всі заходи по енергозбереженню згідно з прийнятими новими сучасними нормами та чинним законодавством про енергоефективність та енергозбереження в Україні.
 
     Отже використання теплоакумуляційної опалювальної техніки «KOMFORT» дає змогу розв’язати одразу декілька основних проблем:
 
-  зменшити залежність України від дорогого імпортного газу;

-  зменшити витрати ПЕР паливно – енергетичних ресурсів;

-  зменшити навантаження електромереж;

-  забезпечити теплом регіони де відсутня газифікація;

-  не мати щорічних проблем з підготовкою до опалювального сезону (це реконструкція, ремонт, обслуговування тепломереж), а це також великі витрати коштів.

-  покращити екологію.

     Отже, теплоакумуляційна опалювальна техніка KOMFORT дає дешеве, економне, екологічно чисте тепло для бюджетних установ та населення.

Це дійсно комфорт та економія.

 

Виробник теплоакумуляційної опалювальної техніки “KOMFORT”

ПП «Комфортний клімат» м.Рівне

Тел.:     095-339-62-60

Сайт:    www.ekonomne-teplo.com.ua