Оберіть мову сайту:
UA RU
550true dots bottomright 330true true 800http://ekonomne-teplo.com.ua/wp-content/plugins/thethe-image-slider/style/skins/white-square-2
 • 7000 random false 60 bottom 30
  slide
 • 7000 random false 60 bottom 30
  Slide7
 • 7000 random false 60 bottom 30
  Slide2
 • 7000 random false 60 bottom 30
  Slide3
 • 7000 random false 60 bottom 30
  Slide4
 • 7000 random false 60 bottom 30
  Slide5
 • 7000 random false 60 bottom 30
  Slide6

 

 

1. Чому ви пропонуєте тільки електричні системи опалення?

 

Ми працювали з різними системами опалення. Як ви знаєте, кожна з них має свої переваги і недоліки. Але ми зупинилися саме на електричному опаленні. На це є ряд причин.

•  По-перше, наша країна – потужний виробник електроенергії. Хоча газ імпортний, та електрика у нас все таки своя. До того ж, ми використовуємо лише частину потенціалу українських електростанцій.

•  По-друге, весь світ переходить на відновлювальні джерела електроенергії. У розвинених країнах, таких як США, Канада, країни Західної Європи, електроопалення – найпопулярніший вид опалення взагалі. Це економія, безпека та комфорт.

•  Що стосується нашої країни, то ще в березні 2006 року Кабінет Міністрів України схвалив Енергетичну стратегію України до 2030 року. В її основі розвиток саме електроенергетики. Органи влади все частіше розглядають питання переведення населених пунктів на теплоакумуляційне електроопалення.

•  Не менш важливим є і фінансовий аспект вибору. Адже електричне теплоакумуляційне опалення KOMFORT значно економніше, ніж інші системи обігріву. Це підтверджується як капітальними, так і експлуатаційними затратами, навіть з урахуванням збільшення тарифів на електроенергію. До того ж, темпи подорожчання газу значно перевищують темпи підвищення цін на електроенергію.


2. Де використовується теплоакумуляційне опалення KOMFORT?

 

•  Електричне теплоакумуляційне опалення KOMFORT використовується для основного та додаткового обігріву в житлових, громадських та виробничих приміщеннях, в дошкільних дитячих садочках, школах, лікарняних закладах, квартири, приватні будинки, котеджі, дачі, офісні приміщення. торгові павільйони, розважальні центри, автовокзали, залізничні вокзали, спортивні та медичні заклади, банки, кафе, ресторани, магазини, АЗС, складські приміщення, церкви, релігійні заклади та в інших приміщеннях, де постійно знаходяться люди.

 

3. Як працюють ваші прилади? У чому полягає принцип теплоакумуляції?
 
З давніх часів люди використовували різні системи опалення, одна з таких систем, яка дійшла до наших часів – це сільська піч, або груба. Тобто людина кладе в піч або грубу дрова, при згоранні яких виділяється певна кількість тепла (теплової енергії) і це тепло накопичується , акумулюється в вогнетривкій цеглі. Після чого цегла довгий час віддає накопичене, з акумульоване тепло в приміщення. Це просте і надійне опалення , яке користується великою популярністю і в наш час.
Але наука не стоїть на місці. І нами був розроблений новий вид енергозберігаючого електроопалення – це електричне теплоакумуляційне опалення KOMFORT, принцип роботи якого відтворює принцип роботи сільської печі або груби, але в той же час воно працює від електроенергії, є компактним та зручним у використанні та гармонійно вписується в будь-який інтер’єр приміщення . В конструкції наших опалювальних приладів  використовується спеціальний теплоакумуляційний нагрівач KOMFORT ST , який виготовлений з керамічного матеріалу, який довго тримає з акумульоване тепло. Корпус теплоакумуляційних обігрівачів  KOMFORT (теплонакопичувачів ) виготовлений з високоякісного алюмінію та сталі , який дуже швидше передає тепло та має велику площу тепловіддачі. Весь процес роботи техніки контролюється високоточною системою автоматики, що дає змогу забезпечувати комфортну сталу температуру в приміщенні . 
 

Ця опалювальна техніка дає людині економне, екологічно чисте тепло.

 

 

4. Чи можна застосовувати ваші прилади як основну систему опалення?
 

Теплоакумуляційне опалення нашого виробництва однаково ефективно працює як основна, так і додаткова система опалення.

 

 

5. В якому місці приміщення встановлюється Ваше опалення?

 

Теплоакумуляційні прилади встановлюються під вікнами, або у будь-якому іншому місці приміщення, обігріваючи та прикрашаючи інтер`єр.

 

 

6 До якої температури нагрівається поверхня опалювального приладу?

 

Електричні теплоакумуляційні обігрівачі KOMFORT нагріваються до температури  + 70 °C.

 

 

7. Чи не спалює теплоакумуляційне опалення кисень та не сушить повітря?

 

Теплоакумуляційні електричні обігрівачі відповідають Державним санітарним вимогам і мають сертифікат Міністерства охорони здоров’я України №05.03.02.07/77878 від 26.07.2011 року. Опалювальна техніка виготовляється виключно із екологічно чистих природних матеріалів, вона не спалює кисень, не сушить повітря, не створює в приміщенні циркуляції пилу, усуває вологість і цвіль. Дає людині приємне єкологічно чисте тепло.

 


 

8. Як впливають ваші прилади на здоров`я людини?

 

Обігрівачі нашого виробництва схвалені та рекомендовані Міністерством охорони здоров`я України для використання у дошкільних, шкільних, медичних закладах, ідеально підходять для обігріву житлових приміщень, де постійно знаходяться люди . Це дійсно дешеве, екологічно чисте тепло.

 

 

 

9. Чи сертифікована ваша техніка?

Вся наша техніка сертифікована.Має сертифікат Державної санітарно – епідеміологічної служби   Міністерства охорони здоров’я України  № 05.03.02-07/77878 від 26.07.2011р 

Сертифікат відповідності УкрСЕПРО № UA1.044.01.11.625-11. 
Сертифікат відповідності UA.TR.037-00318-13
Декларація про відповідність UA.TR.037.D.00318-13
 
 

10. Чи можна встановити різну температуру повітря в кімнатах ? 

Так, при використанні теплоакумуляційного опалення ви можете регулювати температуру в кожній кімнаті окремо за допомогою терморегуляторів, якими обладнана наша техніка. Терморегулятор автоматично підтримує температуру повітря і забезпечує значну економію електроенергії.

 

 

11. Чи можна встановити систему теплоакумуляційного опалення самостійно?

Звичайно, можна. Монтаж системи опалення дуже простий, його можна виконати самостійно, враховуючи всі наші рекомендації .

Для того, щоб отримати найкращі результати, рекомендуємо перед монтажем ознайомитися з технічним паспортом, а також прочитати правила експлуатації.
 

 

12. Чи можна залишати систему теплоакумуляційного електроопалення без нагляду?

Система опалення нашого виробництва повністю автоматизована і цілком безпечна. Вона не потребує нагляду, а завдяки відсутності теплоносія виключена можливість його витікання або замерзання при вимкненні електроенергії. Після відновлення подачі електроенергії теплоакумуляційна техніка KOMFORT продовжує самостійно працювати у заданому заздалегідь режимі.

 

 

13. Який термін експлуатації теплоакумуляційного опалення KOMFORT?

 

Термін експлуатації теплоакумуляційної техніки KOMFORT 30 років. 
Для порівняня :
Термін експлуатації європейського газового котла – 10-15 років.
Термін експлуатації китайського газового котла – до 10 років.
Електрокотла – 5-10 років.
Електрорадіатора – 5-7 років.
Електроконвектора – 5-7 років.
Твердопаливного котла – 15 років
Теплового насоса – 25 років.
Вибір залишається за Вами, яку опалювальну техніку вибрати.
 

14. Чи можна використовувати до цієї системи опалення двохтарифний , або трьохтарифний лічильник?

 

До цієї системи опалення можна використовувати як звичайний, так і двохтарифний та трьохтарифний лічильники.

 

 

15. Чи потрібно виділяти земельну ділянку та будувати котельню для теплоакумуляційного опалення?

 

Для теплоакумуляційного опалення не потрібно виділяти земельну ділянку та будувати  котельню, а також немає необхідності наймати кочегарів або інший обслуговуючий персонал, для якого щомісячно потрібно платити заробітну плату. А це також значні витрати.


 

16. Чим краще теплоакумуляційне опалення від газового або твердопаливного котла?

Для встановлення газового або твердопаливного котлів потрібно оформити багато дозволів та погоджень, а також зробити проектну документацію, за яку додатково потрібно платити гроші. Крім самих котлів вам потрібно буде купувати труби, радіатори, та багато інших комплектуючих, які потрібні для монтажу водяної системи опалення. Використання котла передбачає монтаж радіаторів та труб по всій будівлі, а це додаткові витрати на монтажні роботи. Ви не залишите котел без нагляду на тривалий період. Якщо зникне електроенергія — то не буде працювати як газовий , так і твердопаливний котел, тому , що від електроенергії працює вся електроніка, яка знаходиться в газовому та твердопаливному котлі, а також не буде працювати електричний циркуляційний насос, який перекачує воду в системі. Якщо довгий час не буде електроенергії, то вода , яка знаходиться в системі може замерзнути і тому всю систему потрібно заправляти морозостійкою рідиною один літр якої коштує від 60 до 120 гривень. Для газової техніки потрібно щорічне обслуговування, яке коштує від 600 гривень для побутового котла. Крім того для газового котла потрібен підвід газу, за який ви також заплатите значну суму, а твердопаливний котел потребує постійного нагляду, контролю за пальним, відведення місця для його зберігання, та своєчасного поповнення його запасів. Також потрібно взяти до у ваги стрімко зростаючі ціни на газ та тверде паливо.

В свою чергу електричне теплоакумуляційне опалення не потребує абсолютно ніяких додаткових витрат. Все, що потрібне для його роботи вже є в комплекті поставки. Монтаж можна виконати швидко і власноруч. Електроенергія в Україні набагато дешевша інших джерел енергії. А з сучасною системою автоматики та новою технологією енергозбереження, яка використовується в нашій теплоакумуляційній техніці KOMFORT, витрати на опалення зводяться до мінімуму.

 

17. Яка вартість теплоакумуляційної техніки KOMFORT?
 
Для визначення вартості теплоакумуляційної опалювальної техніки KOMFORT потрібно зробити певні розрахунки. Ви можете заповнити БЛАНК ТЕПЛОТЕХНІЧНИЙ  в розділі БЛАНК ТЕПЛОТЕХНІЧНИЙ, і відправити його нам на електронну пошту. Після проведення всіх необхідних розрахунків з вами зв’яжеться наш менеджер та повідомить вам вартість теплоакумуляційної техніки.
 
 
18. Як можна зробити розрахунок та отримати консультацію?
 
Для того, щоб ми зробили Вам теплотехнічні розрахунки і надали консультацію обов’язково потрібно дати нам технічні характеристики Вашого будинку, або відправити достовірно заповнений бланк теплотехнічний та зателефонувати нам за одним із наступних номерів:   096-282-55-20,  095-339-62-60. 
 

19. Що входить в комплект поставки техніки?

 

В комплекті є все, що потрібно для його роботи та монтажу. Додатково нічого купувати не потрібно.

 

 

20. Яка гарантія не теплоакумуляційну техніку?

 

Гарантія на теплоакумуляційну техніку – 1 рік з моменту покупки.

 

 

21. В який колір можуть бути пофарбовані теплоакумуляційні прилади?

 

Основним кольором, в який пофарбовані наші прилади є білий ,  за шкалою RAL 9016 , але за бажанням покупця вони можуть бути пофарбовані в будь-який інший колір.

 

 

22. Як замовити вашу продукцію?

 

Для замовлення теплоакумуляційного опалення KOMFORT Вам потрібно зателефонувати нам за номером телефону: 096-282-55-20 , 095-339-62-60 отримати консультацію та домовитись про зустріч. Графік роботи з понеділка по п`ятницю – 9:00 до 18:00 годин, в суботу-неділю вихідний.

 

23. Я хочу купити теплоакумуляційну техніку KOMFORT, але живу в іншому місті. Що мені робити?

 

Ми працюємо по всій території України. Замовлену опалювальну техніку KOMFORT буде відправлено зручною для Вас транспортною компанією, а дату отримання техніки Вам вчасно повідомить менеджер.